BAHARYAKA

Eyüpsultan'da Bahar Bir Başka Güzel

19.942 m2 alan üzerinde, 27 blokta toplam 593 modern daireden oluşan BAHARYAKA, Haliç ve deniz manzarasına sahip muhteşem bir yaşam sunuyor. İstanbul'un tarihi yarımadasında bulunan proje, Eyüpsultan Cami'ne 2 dakika, sahile 6 dakika, Pierre Loti tepesine 13 dakika mesafede bulunmaktadır. Bulunduğu konum itibariyle yakın çevresinde pekçok eğitim, sağlık, alışveriş merkezleri, kültür ve sanat merkezleri bulunan BAHARYAKA, İstanbul'un tam merkezinde olmanın da tüm avantajlarını bir araya getiriyor.

Tarihi doku ile modern yaşamı harmanlayan BAHARYAKA'da 1+1, 2+1, 3+1 daireler ile birlikte 4+1 ve 5+1 dubleks daire seçenekleri de bulunmaktadır. Farklı yaşam ihtiyaçları için modern mimari çizgilerle tasarlanan proje; balkonlu, bahçeli veya teraslı daireleriyle çok fazla alternatife sahiptir.

BAHARYAKA, açık alandaki sosyal aktiviteleri ile olduğu kadar, 2.500 m2 genişliğindeki kapalı sosyal tesisiyle de burada yaşayanlara zengin bir hayat sunuyor.

OFERKA
İNŞAAT

OFERKA İNŞAAT, uzun yıllara dayanan inşaat sektörü deneyimi ile tamamladığı ve üretmekte olduğu inşaat projeleriyle, yeni nesil modern ve konforlu yaşam alanları üretmeye odaklanmış bir firmadır.

İnşaat, Eğitim ve Madencilik sektörlerinde faaliyetleri bulunan OFERKA, güçlü sermaye yapısı, bilgi birikimi, deneyimli ekibi ve iş ortaklarıyla, nitelikli inşaat projeleri üretmektedir.