Millionaire’s Key, Baharyaka Eyüpsultan projesinin tek yetkili emlak ofisidir.

Baharyaka, Eyüpsultan İlçesi, Düğmeciler Mahallesi 182 ada 22 parsel üzerinde 19.942 m2 alana sahip 27 blok 593 bağımsız bölümün bulunduğu büyük ölçekli bir konut projesidir. Zemin + 6 katlı olan proje 2.500 m2 kapalı sosyal tesis alanına sahip olup her daireye özel kapalı otopark ve depo alanı bulunmaktadır. 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1 seçenekleri bulunan Baharyaka Bahçe Katlı, Teraslı, Normal ve Dubleks daire modelleriyle, fonksiyonel bakımından da zengindir.

Avrupa yakasında 10 ilçeye komşu konumunda ki tek ilçe olan Eyüpsultan’ın doğusunda Sarıyer, batısında Arnavutköy ve Sultangazi , güney doğusunda Kağıthane ve Beyoğlu, güneybatısında Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Başakşehir, güneyinde ise Zeytinburnu ve Fatih, ilçeleri bulunmaktadır.

Satışa çıktığı ilk günden itibaren Baharyaka Eyüpsultan konut projesinin planlama, fiyat değerleme, satış ve pazarlama sürecini doğru yöneten ekibimizle birlikte çalışarak, siz bağımsız bölüm sakinleriyle, müşterilerimizi ortak noktada buluşturmayı hedefliyoruz.

Havuzumuzda biriken arz ve taleplerin kendi kriterleri doğrultusunda, Satıcı & Alıcının uygunluğunu belirleyip tarafların en kısa sürede eşleşmesini gerçekleştirerek satışın olmasını sağlıyoruz.

Satmak & Kiraya Vermek / Satın Almak & Kiralamak

isteyen kişiler aşağıdaki numaradan bizimle iletişime geçebilir.

OFERKA
İNŞAAT

OFERKA İNŞAAT, uzun yıllara dayanan inşaat sektörü deneyimi ile tamamladığı ve üretmekte olduğu inşaat projeleriyle, yeni nesil modern ve konforlu yaşam alanları üretmeye odaklanmış bir firmadır.

İnşaat, Eğitim ve Madencilik sektörlerinde faaliyetleri bulunan OFERKA, güçlü sermaye yapısı, bilgi birikimi, deneyimli ekibi ve iş ortaklarıyla, nitelikli inşaat projeleri üretmektedir.