Sosyal Yaşam Alanları

YAZ - KIŞ YÜZME KEYFİ

Baharyaka’da kapalı yüzme havuzu ile sadece yazları değil, yılın 365 günü yüzebilme imkânına sahip olabileceksiniz.

SİNEMADAN VAZGEÇEMEYENLER; MACERA BAŞLIYOR!

Sinemada güzel bir filme kim “hayır” diyebilir ki?.. Baharyaka Club’ta yer alan cep sinemasında birbirinden güzel filmleri izleyecek ve maceradan maceraya koşacaksınız. Patlamış mısırlarınızı hazırlamayı unutmayın!

EN GÜZEL ÜÇLÜĞÜNÜZÜ ATMAYA HAZIR OLUN!

Kapalı basket salonunda formunuzu koruyacağınız ve en iyi atışlarınızı sıralayacağınız maçlar sizleri bekliyor.

HAMAM MI SAUNA MI?

Tercihiniz hangisinden yana olursa olsun Baharyaka’da bulacaksınız. Hamam ve saunada toksinlerinizden arınarak, sağlıklı bir görünüme kavuşacaksınız...

BİRİ EĞLENCEDEN Mİ BAHSETTİ?

Playstation’da futbol rekabetinden araba yarışlarına kadar bol adrenalinli oyunlar sizi bekliyor. Eğer atıcılığınıza güveniyorsanız, sizi dart’ın başına alalım. Ya da bileğinize güvenen bir futbolseverseniz, langırt tam size göre!

SAAT 5’TE KAFEDE BULUŞALIM!

Günün dilediğiniz bir saatinde randevularınızı verebileceğiniz kafede, sohbet etmenin ve Baharyaka’da yaşamanın keyfini doyasıya yaşayacaksınız...

"HAYDİ ÇOCUKLAR OYUN ODASINAAA..."

Çocuklarınız için en güvenli ve eğlenceli yer olan çocuk oyun odası’nda tüm çocuklar harika vakit geçirecekler!

SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN SPOR

Sağlıklı olmayı ve spor yapmayı bir yaşam tarzı haline getirmeniz artık mümkün. Yaşamın ritmini yakalamanız için Fitness Center yanı başınızda.

TOPLANTI ODASI

Ofisiniz ne kadar uzakta olursa olsun, toplantı odanız yanı başınızda.

OFERKA
İNŞAAT

OFERKA İNŞAAT, uzun yıllara dayanan inşaat sektörü deneyimi ile tamamladığı ve üretmekte olduğu inşaat projeleriyle, yeni nesil modern ve konforlu yaşam alanları üretmeye odaklanmış bir firmadır.

İnşaat, Eğitim ve Madencilik sektörlerinde faaliyetleri bulunan OFERKA, güçlü sermaye yapısı, bilgi birikimi, deneyimli ekibi ve iş ortaklarıyla, nitelikli inşaat projeleri üretmektedir.